KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 4388433
nr 438 8433
Etsningar
3st, 1800-tal, 'Shakespeare' c:a 70x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2006
kl 16:52:53
800 kr
850 kr
1.000 kr
950 kr